O mnie
Sprawdź, jak działam.

Moi Klienci doceniają

Doradztwo
na każdym etapie

pomagam dobrać odpowiednie rozwiązania na etapie projektu budowlanego, ale też chętnie doradzam w trakcie realizowanej inwestycji.

Niezawodne
narzędzia

to podstawa bezpiecznej i sprawnej pracy. Dostarczam profesjonalne narzędzia najlepszych producentów oferujących niezawodność ich działania.

Dostawy
na plac budowy

na budowie czas mija bardzo szybko, a ja pozwalam go zaoszczędzić dostarczając zamówienia bezpośrednio na miejsce wybranej realizacji.

Nadążanie za
tendencjami rynkowymi

mam wieloletnie doświadczenie, ale jestem też na bieżąco ze współczesną techniką budowlaną oferując odpowiednie rozwiązania.

Moja firma, PROFI CENTER Ryszard Czarnecki to efekt ponad 20-letniego doświadczenia w branży budowlanej, zapoczątkowanego pracą w firmie HILTI. Doskonała znajomość systemów zamocowań budowlanych, elektronarzędzi i materiałów ściernych, rozwiązania renomowanych producentów i setki zrealizowanych inwestycji są siłą mojej firmy.

Jakość

Dobrze dobrane materiały to bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego prowadzę sprzedaż produktów najwyższej jakości, spełniających wymagane normy i posiadających atesty.

Wiedza

Rozwiązania techniczne cały czas się zmieniają. Dzięki współpracy z Profi Center będziesz mógł korzystać z właściwie dobranego asortymentu i rozwiązań.

Wygoda

Klienci cenią sobie komfort bezpośredniej obsługi z możliwością dostarczenia szerokiego zasobu asortymentu. Sprawdź i przekonaj się jak to działa!
Zapraszam do współpracy wykonawców budowlanych
z terenu Wielkopolski i nie tylko...